SG De Langstraat en De Overlaat tekenen intentieverklaring

In april gaven Scholengemeenschap De Overlaat en Scholengroep De Langstraat aan om elkaar intensief te gaan versterken en te inspireren om een rijk  onderwijs in Waalwijk e.o. te behouden. Dit werd vandaag bevestigd door het tekenen van een intentieverklaring door Otto Dooijes (algemeen directeur De Overlaat) en Jos Kusters (voorzitter Raad van Bestuur vereniging Ons Middelbaar Onderwijs).

Toekomst
De scholen van Scholengroep De Langstraat hebben een eigen identiteit en onderwijsvisie binnen de gedeelde waarden van de scholengroep. De Overlaat behoudt met deze samenwerking haar eigen identiteit.
Otto Dooijes: “Deze samenwerking resulteert in het behouden en wellicht verder uitbouwen van het rijke aanbod van zeven profielen op De Overlaat.”
Edwin Verlangen, rector SG De Langstraat: “Het onderwijsaanbod van De Overlaat is duidelijk aanvullend op dat van de vier scholen van SG De Langstraat, met name op het gebied van de techniek.”

Het streven is om de bestuurlijke overdracht van De Overlaat naar het bestuur van
vereniging Ons Middelbaar Onderwijs op 1 augustus 2023 te verwezenlijken.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *